KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12113008
nr 1211 3008
Etsning
Arthur J F Bond (1888-1958), England. Vy över Blackfriars Bridge, London, signerad. Motivet: 25x17 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 20:03:57
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
22 okt